Нефтохимик победи Нюкасъл /Казанлък/ с 4:0 в последната среща от груповата фаза на Шампионската лига по минифутбол, която се проведе днес, на с.к. Славейков, Бургас. След тази победа „шейховете“ заеха първо място в своята група и се класираха за 1/8 финалите, които ще се проведат в началото на месец май.

Нефтохимик поведе с 1:0 през първото полувреме чрез Димитър Цветанов. Този резултата се запази до почивката. През втората част домакините затвърдиха превъзходството си, като за убедителната победа се разписаха Мирослав Русев, Георги Терзиев и Стоян Ненов.

Жребият за 1/8 финалите на елиминационната фаза ще се тегли в края на месец април и ще определи срещу кои отбори Нефтохимик ще се изправи в спор за първото място.